Těhotenství plné relaxu a pohody? Malujte podle čísel!

Hledáte způsoby, jak se v těhotenství uvolnit? Vyčistěte si hlavu a pohlaďte své smysly! Místo horké vany si ale v očekávání raději zapalte vonnou svíčku a vyzkoušejte třeba malování podle čísel, které potěší oči a uklidní mysl.

Období před příchodem miminka na svět patří mezi nejkrásnější etapy v životě ženy, ale také mezi ty nejnáročnější na změny – ať už těla, nebo nálad. Právě podráždění a rozladěnost jsou nejčastějšími negativy, se kterými se v těhotenství potýká téměř každá žena. Jak je právě s malováním podle čísel porazit?

Malování podle čísel je systém, který rozděluje obrazovou šablonu do políček označených čísly. Ke každému číslu pak patří příslušná akrylová barva. Nanášením barev na jednotlivá políčka postupně vzniká velkolepá malba, za kterou by se nestyděli ani slavní umělci. Kromě wow efektu na konci na vás ale čeká i řada dalších benefitů provázející samotný průběh malování.

Koncentrace

Když se na něco soustředíte, odpoutáte své myšlenky od napětí i případné bolesti, která postihuje často třeba pohybový aparát. Hledání čísel na plátně a postupné vybarvování políček dá vašim myšlenkám jasný směr. Určitě už jste našly všechny trojky na obrázku? Nebo se ještě nějaká skrývá v rohu?

Vnitřní klid

Malování podle čísel umí zábavnou a kreativní formou odpoutat mysl od starostí a zbavit vás stresu i úzkostí. Udělejte si pohodlí, zapněte hudbu nebo nový díl oblíbeného podcastu a vezměte do ruky štětec. Už za pár minut se dostaví pohoda, která prospěje vám i miminku.

Trendem poslední doby je malování podle čísel z vlastní fotky. Princip je stejně jednoduchý jako u připravených šablon, jen přináší možnost zachytit na plátno své nejkrásnější vzpomínky. Kvalita výroby šablon se na trhu liší hlavně počtem dostupných barev v paletě. V Česku drží mezi výrobci nejvyšší standard grafici z Vymalujsisam.cz, kteří tvoří návrhy šablon rozeznávající až 700 různých barev.

Kromě malování se nyní můžete vrhnout také do podzimního nebo již vánočního tvoření.

 

Přečtěte si i další články:

 

Žádný komentář

Vložit komentář