Podzimní tvoření

Přineste si trochu podzimní nálady i domů. Vyjděte si s dětmi na procházku, nasbírejte barevné listy a vyrobte si podzimní zápich do květináče. Výroba není nikterak složitá, s vaší pomocí to zvládnou i malé děti.

Co budete potřebovat?

2ks papíru nebo čtvrtky A4 (čtvrtka je pevnější, lépe drží, ale pokud ji doma zrovna nemáte, nevadí, postačí obyčejný papír), lepidlo, nůžky, tužku, 3ks špejlí, izolepa, barevné listí jakéhokoliv druhu (my jsme použili javor a to, co bylo spadlé na zahradě - listy jabloně a švestky), pokličku nebo jinou věc kulatého tvaru pro obkreslení

Jak postupovat?

Na oba papíry A4 obkreslete kruh buď podle pokličky nebo jiného předmětu kulatého tvaru. Kola vystřihněte. Připravte si barevné listy, odstřihněte jim stopky, překážely by při nalepování. Polepte celou plochu koleček barevným lupením dle vaší fantazie. Nemělo by zůstat žádné volné bílé místo.

Když máte nalepeno, připravte si izolepu a špejle. Položte všechny tři špejle na zadní stranu jedno kolečka a pomocí izolepy je přilepte. Potom natřete celou plochu lepidlem a slepte obě kola dohromady. Hotovo!

Podívejte se i na další tvoření:

 

Žádný komentář

Vložit komentář