Koloběžka pro nejmenší

Už malé děti milují jízdu na koloběžce. Děti si s koloběžkou užijí spoustu zábavy třeba na malém plácku před domem nebo na cestě do školky. A protože koloběžku mnohdy chtějí i ti nejmenší (třeba dvouleté či tříleté děti), pak právě pro ně je tato koloběžka vhodná.

K čemu je dobrá jízda na koloběžce?

Dítě si zpevní střed těla, zpevní si zádové svaly kolem páteře, zpevní si břišní svalstvo a bude se učit lépe dýchat.

Při správném odrazu si posílí horní končetiny, především pažní svaly.

Při jízdě posílí dolní končetiny, od pánevního dna až po lýtkové svalstvo.

Jízdou na koloběžce se zlepšuje prokrvení dolních končetin.

 

Koloběžka pro malé děti

Jde o to, že tato koloběžka pro nejmenší má vepředu dvě kolečka místo jednoho. Takže to na něm zvládne i starší batole. A vy rodiče se pěkně za dítětem naběháte. Ale bude to stát za to. Dítě se naučí nové dovednosti. Možná se obáváte, zda je jízda na koloběžce vhodným sportem pro dítě, ale rozhodně je šetrnější než mnoho dalších sportů, při jízdě se zapojují téměř všechny svaly na těle a dítě se učí obratnosti, vytrvalosti.

Dětská koloběžka Baby Mix Scooter je ideálním přibližovadlem pro všechny aktivní děti, které milují pohyb. Koloběžka Scooter je vyrobena z vysoce kvalitního plastu a odlehčeného kovu. Je ideální pro učení rovnováhy a koordinace pohybů malých dětí a předškoláků. Pevná konstrukce zaručuje odolnost výrobku. Koloběžka je vybavena brzdou a blatníkem na zadním kolečku. Koloběžka je jedinečná svou jednoduchostí a jednoduchým mechanismem, který nakloněním řidítek a přenesením váhy, zatáčí. Výhodou koloběžky jsou tři kola, která poskytují větší stabilitu a nemusíte se bát o bezpečnost svého dítěte.

Děti si mohou vybrat z moderního a svěžího designu a veselých barev ze tří barev.

Koloběžka Baby Mix Scooter je určena pro děti od 3 let do 20 kg. Má výškově nastavitelnou rukojeť do 3 poloh.

Rozměry: výška 60-69 cm, šířka 33 cm, délka 54 cm, hmotnost 2,3 kg, průměr předních koleček 12 cm, průměr zadního kolečka 10 cm.

 

Přečtěte si i další články:

 

 

 

Žádný komentář

Vložit komentář