Valentýnské ploděníčko – soutěž

Něžná objetí, polibky, touha a citové opojení a vášeň….I tak by mohla vypadat oslava svátku sv. Valentýna. Oslavte s námi svátek sv. Valentýna. Milujte se. Množte se. Soutěžte! A získejte ten nejkrásnější dárek – vaše dítě, symbol vaší lásky. Pokud se vám na sv. Valentýna podaří a vy počnete miminko, otěhotníte, tak můžete získat další odměnu. A to 10 000 Kč na výbavičku pro miminko od e-shopu www.mimulo.cz
Mimulo.cz vám nabízí vše potřebné pro miminko. Za svou výhru si pro něj můžete pořídit spoustu potřebného, jednoduše cokoliv si budete pro svou výbavičku přát a zcela podle vašich představ, žádné omezování!

Stojí to za to, že? Tak neváhejte, milujte se, množte se, registrujte se a prožijte vášnivě den zamilovaných v objetí své osudové lásky. Přejeme vám plodného Valentýna!

Jak soutěžit?

Veškeré informace o soutěži a registraci, kterou musíte provést nejpozději do 21.2.2017, naleznete zde.
Stačí se tedy zaregistrovat do 21.2.2017, prožít bez problémů své těhotenství a až se vám narodí miminko (8. 11. 2017), zašlete nám kopii rodného listu a můžete se radovat a nakupovat nebo spíše vybírat výbavičku pro miminko za 10 000! Výbavičku v hodnotě 10 000 Kč získají první 3 maminky, které nám zašlou notářsky ověřenou kopii rodného listu miminka.

Odměnu máme ale pro všechny registrované :). Každá z Vás, která se zaregistruje, získá od nás slevový kupón na 200 Kč na nákup v e-shopu www.mimulo.cz. Stačí po porodu zaslat fotečku Vás a miminka a my Vám na oplátku zašleme slevu ve výši 200 Kč.

Něco o svátku sv. Valentýna

Všichni známe svátek svatého Valentýna, který se slaví 14. února po celém světě. A ať už ho slavíme, či nikoliv, zkrátka víme, že existuje. Důvodem, proč se svátek sv. Valentýna začal slavit, byl, že kdysi žil kněz jménem Valentin, který údajně tajně oddával páry, které se neměly kde vzít. Šlo hlavně o římské vojáky, kteří se nesměli ženit. Kněz, biskup, Valentin byl tedy takovým poslem lásky. Staral se o zamilované, proto se stal jejich patronem. Den 14. únor se slaví proto, že tento den ho nechal římský vládce popravit. Tento svátek je jeden z nejkrásnějších na světě. Vždyť co je víc než láska?

Jak se slaví?

Stačí drobné gesto, pár slov, malý dárek, abychom milované osobě řekli, že ji milujeme. Mnoho lidí si říká, že k tomu, aby partnerovi vyznali lásku, nepotřebují žádné oficiální datum v kalendáři. Ale dejme si ruku na srdce. Jak často sami od sebe tohle děláte? V den sv. Valentýna můžeme své milované osobě vyjádřit, co k ní cítíme.
Svátek zamilovaných má ryze evropské kořeny. Kořeny valentýnských oslav sahají až do minulosti. Již v antickém Římě se 14. únor slavil jako den bohyně Juno a pastýřského boha Luperca, kteří byli v pohanské mytologii považováni za ochránce manželství a rodiny. Ženy už tenkrát dostávaly během tohoto svátku květinové dary. Ale hojně se sv. Valentýn začal slavit až na začátku 20. století v Americe. Jistý krachující obchodník Walter Scott tento svátek vyzdvihl a obnovil. Možná proto se mnozí domnívají, že je to americký svátek. Avšak onen obchodník se pouze opřel o něco, co kdysi dávno existovalo a oprášil tradici svátku zamilovaných.
Se svátkem svatého Valentýna se dnes spojuje mnoho tradic. Nejde o žádné moderní výmysly. Například darování květin se odvozuje přímo od života biskupa Valentina. Podle legendy totiž obdarovával mladé páry pestrými kyticemi z biskupské zahrady.
Z Anglie pochází zvyk zasílat na svátek sv. Valentýna milované osobě milostné anonymní dopisy.

Žádný komentář

Vložit komentář