Elektronická dětská chůvička

Nastávající maminky při nákupu výbavičky pro miminko často zvažují, zda pořídit i elektronické chůvičky. Takové chůvičky mohou být skvělým pomocníkem. Jsou to takové vysílačky, které hlídají miminko, zatímco maminka může jít pracovat na zahradu nebo uklízet do domu, avšak miminko bude mít stále na dosah chůvičky, tedy stále pod kontrolou. V chůvičce uslyší, když se děťátko vzbudí a bude plakat nebo si povídat. Chůvičky jsou zkrátka velmi užitečným pomocníkem.

Elektronické dětské chůvičky Avent SCD 580 se skládají ze dvou jednotek. Dětská jednotka se umístí u miminka v pokoji nebo v kočárku. Rodičovskou jednotku si může maminka nosit kamkoliv, kam půjde, a bude v dosahu signálu. Dosah signálu je venku na vzdálenost až 330 metrů a uvnitř 50 metrů.

Tyto dvě jednotky jsou ve spojení, které je potvrzeno viditelnou i zvukovou kontrolkou. Znamená to, že když dáte miminko spát na zahradu do kočárku, umístíte k němu dětskou jednotku a sama půjdete domů s rodičovskou jednotkou, tak na rodičovské jednotce bude svítit kontrolka spojení a také, pokud by se signál spojení přerušil, tak začne vaše rodičovská jednotka hlasitě oznamovat, že došlo k přerušení spojení. Na rodičovské jednotce jsou umístěny kontrolky LED, které indikují zda je jednotka připojena a zda je v dosahu.

Chůvička je obousměrná, díky čemuž můžete svým hlasem dítě na dálku uklidnit.

Pro větší pocit bezpečí dítěte je chůvička vybavena nočním osvětlením, příjemnými ukolébavkami v MP3 a projektorem, umístěným na dětské jednotce, která může vaše děťátko uklidnit. Možnost vibračního režimu.

Samozřejmostí je dobíjecí základna s automatickým výběrem kanálu a indikátorem úrovně zvuku. Chůvičku lze nastavit do režimu ECO MAX, který automaticky minimalizuje spotřebu energie při přenosu a prodlužuje výdrž baterie. Čím blíže jste k dítěti, tím méně energie je třeba k dokonalému spojení který šetří energii. Chůvička Avent SCD 580 vyniká svým moderním designem a jednoduchým intuitivním ovládáním.

Provozní doba bez napájení je až 18 hodin.

Chůvičky mají řadu dalších funkcí, jako snímač teploty a vlhkosti, noční režim a upozornění vibracemi, noční světlo s hvězdami.

Rozměry:

Vysílač (dětská jednotka) - 13x6x4 cm, přijímač (rodičovská jednotka) - 12x11x8 cm.

Žádný komentář

Vložit komentář