Veletrh ProDítě 2017

Blíží se Veletrh ProDítě 2017, který letos proběhne ve dnech 23. - 26. března na Výstavišti v Brně. Jde o nejvýznamnější kontraktačně-prodejní prezentaci v České republice. Veletrhu se účastní a novinky svého sortimentu představují přední dodavatelé dětského zboží na českém trhu. E-shop Mimulo (společnost CARERO s.r.o) samozřejmě nesmí na veletrhu chybět.

Témata Veletrhu ProDítě jsou:

♥ Hračky, hry a modely nejenom pro děti
♥ Zdravá výživa, bioprodukty, kosmetika pro děti
♥ Móda pro děti a maminky
♥ Cestování rodin s malými dětmi
♥ Volno-časové aktivity
♥ Finanční produkty pro děti
♥ Součástí veletrhu je i bohatý doprovodný program pro veřejnost.

Stánek e-shopu Mimulo (společnost CARERO s.r.o.)

Milé maminky a tatínkové, nastávající rodiče, babičky, dědečkové, tetičky, strýčkové,…, přijďte se podívat i na náš stánek. Budete si moci jednotlivé produkty osobně prohlédnout, vyzkoušet či osahat. Můžete si třeba vyzkoušet, jak lehce a snadno se skládá a rozkládá dětská cestovní postýlka, nebo jak je jednoduché ovládat sportovní kočárek značky CARETERO či Milly Mally. Současně si tyto výrobky můžete u nás objednat se slevou a my Vám je doručíme až domů.
Na našem stánku si můžete zakoupit kojenecké oblečení značek New Baby. Novinkou této značky jsou vtipná a originální bodýčka s potiskem (např. Když nespím já, tak ani vy! Mami, tati, jsem vaše zlatíčko! Vypadám jako andílek, ale zlobím jako čert!). Dále oblečení značek Bobas Fashion a Koala. Jde o kvalitní, pohodlné a cenově dostupné oblečení. Představíme Vám naše nejnovější a nejoblíbenější kolekce.
Na stánku budou nové i ty stávající kolekce ložního povlečení a zavinovaček značky Belisimy.
K prohlédnutí budou i skvostné novinky značky Milly Mally (dřevěné kolo – odrážedlo Dino nebo koleběžka s jezdítkem v jednom).
Osahat si můžete i nábytek značky Drewex a okouknout žhavou novinku (postýlku s plexisklem a LED osvětlením).

Pokud budete mít děti s sebou, mohou vyzkoušet náš vozový park. Projet se na odrážedlech a vyzkoušet jízdu v některém z našich elektrických vozítek.

Zakupte zlevněnou vstupenku na tento nevšední a zajímavý veletrh již nyní za cenu 100 Kč zde - https://etickets.bvv.cz/cs/objednavka/vstupenky .

Žádný komentář

Vložit komentář